Vazgecmem.NET

Anasayfa Yönetim Forum Kurallarımız Bize Ulaşın
Go Back   Vazgecmem.NET >
Vazgecmem.Net ~Genel ve Güncel Kategori~
> Günün Köşesi
Vazgecmem.NET @ Facebook Hayran Sayfası

Günün Köşesi Bugüne özel paylaşımlarKonu Bilgileri
Konu Başlığı
Günün Haberi
Konudaki Cevap Sayısı
1004
Şuan Bu Konuyu Görüntüleyenler
 
Görüntülenme Sayısı
26812

Yeni Konu aç  Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 13/05/2014, 08:37   #21
Durumu:
Çevrimdışı
Forum Üyesi
Üyelik tarihi: May 2014
Üye No: 169
Mesajlar: 5.293
Konular: 2686
Aldiği Teşekkürler: 1242
Beğendikleri : 777
REP Gücü : 9
REP Puanı : 20
Ruh Halim: Meskul
Standart'Türkiye'yi tekrar istiyorum'
Dünyaca ünlü pop yıldızı Justin Bieber annesi Pattie Mallette’yı ’Anneler Günü’ dolayısı ile NBA’de oynanan Oklahoma City Thunder- Los Angeles Clippers maçına götürerek sürpriz yaptı. Staples Center’da hayranları saha kenarında Justin Bieber’ı görünce sevinç çığlıkları attı.

Basketbola olan tutkusu ile bilinen Justin Bieber maçta saha kenarında annesi ve yakın dostu olan, Hollywood’un ünlü film yıldızı Mark Whlberg ve ailesi ile birlikte oturdu. Devre arasında hayranlarını kırmayan ve onlarla hatıra fotoğrafı çektiren Bieber, selfie yaparak poz verdi. Bieber, Türkiye’deki hayranlarına sevgilerini yolladığını ve İstanbul’daki konserini unutamadığını, Türkiye’ye tekrar gelmek istediğini söyledi.  Alıntı ile Cevapla
Alt 15/05/2014, 02:50   #22
Durumu:
Çevrimdışı
Üyelik tarihi: May 2014
Üye No: 167
Mesajlar: 5.699
Konular: 670
Aldiği Teşekkürler: 1040
Beğendikleri : 1785
REP Gücü : 9
REP Puanı : 22
Ruh Halim: Suspus
Standart


Zemherir bunu beğendi.


  Alıntı ile Cevapla
Alt 16/05/2014, 15:35   #23
Durumu:
Çevrimdışı
Üyelik tarihi: May 2014
Üye No: 167
Mesajlar: 5.699
Konular: 670
Aldiği Teşekkürler: 1040
Beğendikleri : 1785
REP Gücü : 9
REP Puanı : 22
Ruh Halim: Suspus
Standart

Dualar Soma'daki Canlar İçin Okundu
Manisa'nın Soma ilçesindeki maden faciası, yurt genelindeki camilerde cuma hutbesinde ele alındı.

Hutbede, milletin yüreğinin, Soma'daki maden faciasında hayatını kaybeden evlatları için yandığı, yüzlerce insanının, çocuklarına ekmek getirmek için girdiği kara toprağın bağrında can verdiği belirtildi.

"Bu defa ateş, düştüğü yeri de yaktı, düşmediği yeri de. Çünkü ateş, bütün memleketin bağrına düştü" ifadesine yer verilen hutbede, Allah'ın ölüm veya benzeri zor durumlar karşısında sabredenler için "Allah sabredenlerle beraberdir" buyurduğu aktarıldı.

Sabrın, müminin gönlünü teskin eden Rabbani bir sır olduğu, böyle zamanlarda sabra ve duaya sığınılması, Allah'a "Üzerimize sabır yağdır Rabbim" diyerek el açılması gerektiği vurgulanan hutbede, şunlar kaydedildi:

"Dönüşümüz Allah'adır. İnsanın ebediyet yurdu orasıdır. Oraya çoluk çocuğunun rızkını ararken gidenler, toza toprağa bulansalar bile yüzleri ak giderler. Soma'da, Zonguldak'ta ya da başka bir yerde yerin yüzlerce metre altına inerek rızkını arayan madenci kardeşlerimizi, oralarda sahur ve iftar yaparken görmüşüzdür. Onlar ne mübarek kardeşlerimizdir. Onlar bize emeğin, alın terinin ve helal rızık peşinde koşmanın ne mübarek bir şey olduğunu öğretirler. Onlar şimdi Rabbimizin misafiridirler. Onlar şimdi Sevgili Peygamberimize komşuluk yapacaklardır. Onlar için yüreklerimiz yanıyor elbette. Nasıl yanmasın ki? Anne yüreği nasıl teselli edilebilir ki? Gene de Rabbimize sığınarak teselli bulmalıyız. Hamdolsun ki bu gibi hallerde Rabbimize sığınmamızı sağlayan iman gibi bir hazinemiz var. Hamdolsun ki ölümü, yok olmak değil sonsuzluk olarak öğreten bir inancımız var."

"Takdir, insanoğlunun tedbir sorumluluğunu ortadan kaldırmaz"

Böyle zamanlarda mümin kardeşliğinin gereğinin, acıları paylaşmak, vefat edenlere rahmet dualarında bulunmak, geride kalanlara sabır niyaz etmek olduğu vurgulanan, hutbede şu ifadelere yer verildi:

"Memleketimizin her tarafından Soma'da can veren kardeşlerimize, Yasinler, Tebarekeler, Fatihalar, İhlaslar, Hatimler göndermeliyiz. Bugünler millet olarak acıları paylaşma, yaraları sarma günleridir. Gönüllere kor düşmüştür. Seher vakitlerinde ellerimizi Rabbimize açıp 'Gönüllere, peygamberlerin gönlüne lütfettiğin sekineti ver Rabbimiz' diye yalvarmalıyız. Bugünler, mümin kardeşliğinin sevgide, diğerkamlıkta, fedakarlıkta, yardımlaşmada, dayanışmada imtihan günleridir. Bugünler Sevgili Peygamberimizin 'Müminler, tek vücut gibidirler' fermanı gereğince millet olarak 76 milyonun bütünleşmesi gereken günlerdir.

Bir de müminler, bu tür acı hadiselerden ders ve ibret alırlar. Görev ve mesuliyetlerinin tam manasıyla idrakine ererler. Bilhassa insan sağlığı ve hayatı açısından risk oluşturacak işlerde, hiçbir şekilde tedbirsizlik zaafı içine düşmezler. Zira kader ve ecel, insanoğlunun ihmal ve sorumluluklarını asla ortadan kaldırmaz. Takdir, insanoğlunun tedbir sorumluluğunu ortadan kaldırmaz. Sevgili Peygamberimizin ifadesiyle müminler, yaptıkları her türlü işi 'en güzel ve en sağlam' şekilde yaparlar. Sonra da Allah'a tevekkül ederler."

Hutbenin sonunda her türlü kötülükten koruması, taşınamayacak acılar yaşatmaması, böyle acılar karşısından dayanma gücü lütfetmesi Allah'tan niyaz edildi.
  Alıntı ile Cevapla
Alt 17/05/2014, 08:38   #24
Durumu:
Çevrimdışı
Üyelik tarihi: May 2014
Üye No: 167
Mesajlar: 5.699
Konular: 670
Aldiği Teşekkürler: 1040
Beğendikleri : 1785
REP Gücü : 9
REP Puanı : 22
Ruh Halim: Suspus
Standart

İşte Maden İşçisinin KaderiMaden işçisi; günde 8 saat mesai. vardiya sistemi... Günlük kazanç; Eğer işçi kadroluyla günde 53 TL net... Eğer işçi kaçaksa, günde 33 TL...Soma'da yaşanan maden kazasının ardından DİSK'e bağlı Devmaden sen Genel Başkanı Tayfun Görgün, maden işçilerinin aldıkları ücretleri böyle özetledi.

Görgün, kazaların "gerçek nedeninin", maden ocaklarını düzgün denetlenmemesi olduğunu vurgulayarak, "Bu kazalarda gerçek denetim yapmayan Bakanlık müfettişlerine ve işverenle kolkola gezen kolkola gezen sendikaya aittir. Müfettişler, yemeklerini yiyip, harçlarını alıp gidiyorlar. Göstermelik rapor hazırlıyorlar" dedi.

Soma'dan çıkan kömürün ise devlet tarafından satın alındığını ve "kömür yardımı" olarak bedava dağıtıldığını da söyleyen Görgün, "Soma'dan çıkan kömür termik santrallerde kullanılmak üzere yine devlet tarafından satın alınıyor. Vatandaşa dağıtılıyor. Bir bölümü de piyasada küçük sanayiye ve vatandaşa satılıyor" dedi.  Alıntı ile Cevapla
Alt 19/05/2014, 09:06   #25
Durumu:
Çevrimdışı
Üyelik tarihi: May 2014
Üye No: 167
Mesajlar: 5.699
Konular: 670
Aldiği Teşekkürler: 1040
Beğendikleri : 1785
REP Gücü : 9
REP Puanı : 22
Ruh Halim: Suspus
Standart
19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nız Kutlu Olsun!

Bu 19 Mayıs'ta #Soma'daki kayıplarımızdan dolayı ülke genelinde hiçbir kutlama yapılmayacak.  Alıntı ile Cevapla
Alt 20/05/2014, 13:50   #26
Durumu:
Çevrimdışı
Üyelik tarihi: May 2014
Üye No: 167
Mesajlar: 5.699
Konular: 670
Aldiği Teşekkürler: 1040
Beğendikleri : 1785
REP Gücü : 9
REP Puanı : 22
Ruh Halim: Suspus
Standart

Soma'daki Kayıplar Şehit Sayılacak
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Soma'daki faciada yaşamını yitirenlerin sivil şehit sayılması için çalışma yaptıklarını belirterek, "Biz çalışmamızı yarına kadar tamamlarız ve Bakanlar Kurulu'nda konuşulur" dedi.

İslam, Meclis'te gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Çalışmada geçmişteki maden kazalarında ölenler için de bir şey olup olmayacağı yönündeki soru üzerine İslam, bütün bunları Bakanlar Kurulu'nda konuşacaklarını ifade ederek, bakanlık olarak her ihtimale karşı neler yapabileceğine dair geniş kapsamlı bir çalışma yaptıklarını söyledi.

"Nasıl bir tanımla olacak?" sorusu üzerine İslam, mevcut yasalarda da herhangi bir tanım bulunmadığına dikkati çekerek, "Yani biz 'şehit' diyoruz vazife malüllerine ve öyle kabul ediyoruz. Ama yasalarımızda şehitliğin tanımı hiç yok. Dolayısıyla da bu tabirleri yasada kullanmıyoruz, 'vazife malülü' diyoruz. Ama bazı vazife malüllerini, şehitlik kapsamı içerisinde hakları bakımından değerlendiriyoruz ve onlara bu hakları veriyoruz" diye konuştu.

"Yarın Bakanlar Kurulu'nda gündeme taşıyacak mısınız?" sorusuna İslam, "Evet yarın konuşacağız" yanıtını verdi.

"Şehitlik kavramı yasayla tanımlanmış bir kavram değil"

Bakan İslam, "Peki şehitlik kavramı üzerinden mi yola çıktınız?" sorusu üzearine şunları kaydetti:

"Şehitlik kavramı yasayla tanımlanmış bir kavram değil. Yasalar üzerinden devam edeceğimiz için o çok sonraki bir iş. Bizim bunu daha sonra bakanlık olarak belki yapmamız ve düzenlememiz gerekir. Ama şu acil ortamda düşündüğümüz bir şey değil. Şu andaki yasaların kullandığı kelimeleri ve terimleri kullanarak bir düzenleme yapacağız. Yani bunun hiçbir önemi yok. Hani 'şehit' kelimesi kullanılıyor mu, kullanılmıyor mu? Bu çok önemli bir şey değil. Önemli olan sosyal hakları, özlük hakları hangi kapsamda değerlendiriliyor."

İslam, gazetecilerin, "Öngörülen hakların" neler olacağına ilişkin soruları üzerine, "Sivil şehit hakları. Evet oraya atıf olacak" karşılığını verdi.

"Bu çalışmayı yaparken sadece Soma ile nasıl sınırlı tutulacak ya da sınırlı tutmayacak mısınız?" sorusu üzerine İslam, çeşitli senaryolar üzerinde çalıştıklarını vurguladı.

"Mutlaka bir yasal değişiklik mi gerekiyor?" sorusuna İslam, "Yasal değişiklik olmadan bu hakları vermek mümkün değil. Biz çalışmamızı tamamlarız yarına kadar ve Bakanlar Kurulu'nda konuşulur. Biz bakanlık olarak kendi çalışmalarımızı tamamlamak üzereyiz. Biz 3 gündür bunun üzerine çalışıyoruz. Hangi senaryolar uygulanırsa hangi haklar verilir" yanıtını verdi.  Alıntı ile Cevapla
Alt 22/05/2014, 08:18   #27
Durumu:
Çevrimdışı
Üyelik tarihi: May 2014
Üye No: 167
Mesajlar: 5.699
Konular: 670
Aldiği Teşekkürler: 1040
Beğendikleri : 1785
REP Gücü : 9
REP Puanı : 22
Ruh Halim: Suspus
Standart

Pirinç Tanesinden Küçük Elektronik Kalp Pili Üretildi

Ürettikleri pirinç tanesinden küçük kalp pilini, yeni geliştirilen sistemle vücut dışından kredi kartı büyüklüğündeki güç kaynağıyla şarj etmeyi başaran Amerikalı bilim adamları tıpta çığır açabilecek buluşa imza attı.

Başarılı olduğunun kanıtlanması durumunda, büyük boyutlu pilleri ve hantal şarj sistemlerini ortadan kaldıracak buluş sayesinde artık hastalıklar ve ağrılar, ilaç yerine elektronik cihazlar kullanılarak tedavi edilebilecek.

Şarj sistemini domuz denek üzerinde deneyen bilim adamları, daha sonra bu şarj sistemiyle bir tavşana yerleştirdikleri kalp pilini şarj etmeyi başardı. Bilim adamları buluşlarını insanlar üzerinde denemeye hazırlanıyor.

Ancak buluşun testleri geçmesi ve başarılı olduğunun kanıtlanması durumunda bile ticari tıbbi cihazlarda kullanılır hale gelmesi için gerekli güvenlik ve fayda kriterlerinin karşılanması 5-6 yılı bulabilecek.

Elektrik Mühendisliği Doçenti Ada Poon başkanlığındaki Stanford Üniversitesi mühendislerinden oluşan ekip tarafından geliştirilen yeni kalp pili, üniversitenin internet sitesinde tanıtıldı.

Buluşun ana unsuru olan kablosuz şarj sistemini, geliştirdiği "orta saha elektromanyetik dalga" adını verdiği sistemle mümkün halen getiren Poon, vücudun iç kısmına daha kolay yerleştirilebilmeleri ve hastalıkların ve ağrıların tedavisinde kullanılabilmeleri için bu tip cihazların mümkün olduğunca küçük yapılmasının önemli olduğunu vurguladı.

Stanford Nörobilim Enstitüsünden Nörobiyoloji Profesörü William Newsome, "beyne yerleştirilebilen bu elektonik cihazların, belirli beyin devrelerindeki faaliyetleri doğrudan düzenleyebilme yeteneğine sahip olamaları nedeniyle bazı bozukluklarda ilaçlardan daha faydalı olabileceğinin" altını çizdi.

Buluşun ana unsuru kablosuz şarj sistemi

Buluş, güvenli şekilde vücudun iç tarafına ulaşabilen yeni tip kablosuz eletrik iletimi sistemi sayesinde mümkün olabildi. Elektronikte çığır açan nitelikteki yeni sistem aşağı yukarı bir cep telefonunun çalıştırmaya yetecek kadar elektriğe ihtiyaç duyuyor.

Sistemi geliştiren Poon, cep telefonlarını test eden bağımısız bir laboratuvarda yapılan deneme çalışmalarının bu sistemin oluşturduğu elektriğin insan sağlığı için tehlike olarak kabul edilen sınırın epey altında kaldığını belirtti. Poon’un buluşu, radyo dalgaları gibi büyük mesafeleri kateden uzak saha eletromanyetik dalgalarla tıpta işitme cihazları gibi kullanım alanı bulan ancak sadece çok kısa mesafelerde eletrik iletimi yapabilen yakın saha elektromanyetik dalgaların birleştirilmesi sayesinde mümkün oldu.

Dalgaların, hava, su veya biyoloik dokular gibi temas ettikleri materyallere göre farklı şekilde hareket etme özelliğinden faydalanan Poon, uzak mesafelere ulaşabilmesine karşın insan sağlığı için zararlı olabilecek uzak saha dalgaları, sağlık için tehlike oluşturmamalarına karşın yakın mesafelere gidebilen yakın saha dalgalarla birleştirmeyi başardı.

Poon’un orta saha elektromanyetik dalgalar adını verdiği, elektromanyetik dalgaları vücutta kontrol etmeye olanak sağlayan sistem Proceedings of the National Academy of Science adlı bilimsel dergide yayımlandı.  Alıntı ile Cevapla
Alt 23/05/2014, 11:56   #28
Durumu:
Çevrimdışı
Üyelik tarihi: May 2014
Üye No: 167
Mesajlar: 5.699
Konular: 670
Aldiği Teşekkürler: 1040
Beğendikleri : 1785
REP Gücü : 9
REP Puanı : 22
Ruh Halim: Suspus
Standart

Temizlik Görevlisi Bulduğu 1.5 Kilo Altını Teslim Etti
ADIYAMAN’da, belediye temizlik görevlisi Abuzer Çelik, temizlik yaptığı sırada çöplerin kenarında bulduğu 1.5 kilo altını teslim etti.


ADIYAMAN’da, belediye temizlik görevlisi Abuzer Çelik, temizlik yaptığı sırada çöplerin kenarında bulduğu piyasa değeri 130 bin lira olan 1.5 kilo altını, polisler aracılığıyla Sarraflar ve Kuyumcular Derneği Başkanına teslim etti.
Adıyaman Belediyesi’nde 10 yıldır temizlik görevlisi olarak çalışan Abuzer Çelik, bugün öğleden sonra Harıkcı Caddesi üzerinde temizlik yaptığı sırada çöplerin kenarında kutu içinde 1.5 kilo altın buldu. Altın dolu kutuyu alan Çelik,
Sümer Meydanı’ndaki kuyumcular çarşısında bulunan polis noktasına gitti. Çelik’in durumu anlatması üzerine olay yerine gelen Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, Sarraflar ve Kuyumcular Derneği Başkanı Mehmet Ali Yaylagül ile temasa geçti. Yaylagül, altın dolu kutunun Gaziantep’ten gelen kuyumcu toptancılığı yapan ismi açıklamayan bir kişiye ait olduğunu ve firma yetkilisini teslim etmek üzere altınları alabileceğini söyledi. Bunun üzerine Çelik’in bulduğu altın dolu kutu, polisler eşliğinde Mehmet Ali Yaylagül’e teslim edildi. "DURUMUM YOK AMA HARAM OLDUĞU İÇİN ALMADIM"

Altınları bukup teslim eden temizlik görevlisi Abuzer Çelik, "Yerde temizlik yaparken buldum. Arabamın içine koydum. İleride baktım içinde altın var tekrardan kapattım. Daha sonra kuyumcuların orada görevli polise söyledim ve ona teslim ettim. Haram olduğunu biliyorum. Durumum fazla yok. 6 çocuğum var ama Allah haram yedirmeyi nasip etmesin. Bir daha olsa yine aynı şekilde teslim ederim" dedi.

2 YÜZÜK VE 3 GÜN İZİNLE ÖDÜLLENDİRİLDİ

Mehmet Ali Yaylagül ise ismini vermek istemeyen firma yetkilisiyle görüştüğünü ve Abuzer Çelik’in örnek davranışından dolayı hediye olarak iki yüzük verilmesini kararlaştırdıklarını söyledi. Yaylagül, "Yaklaşık 1.5 kilo civarında bir altın kutusunu valizlerinden düşürmek üzere belediyenin temizlik işçisi tarafından bulundu. Bizim memleketin tabiriyle helal mal, helal adama da denk gelmiş. Gerçekten ben huzurunuzda amcamızı tebrik ediyorum" diye konuştu.Öte yandan Abuzer Çelik’e, örnek davranışından dolayı çalıştığı taşeron firma tarafından 3 gün izin verildi.  Alıntı ile Cevapla
Alt 24/05/2014, 13:48   #29
Durumu:
Çevrimdışı
Üyelik tarihi: May 2014
Üye No: 167
Mesajlar: 5.699
Konular: 670
Aldiği Teşekkürler: 1040
Beğendikleri : 1785
REP Gücü : 9
REP Puanı : 22
Ruh Halim: Suspus
Standart
Balıkesir, Gökçeada'da hissedilen deprem büyük korku yaşattı. 12:25'te meydana gelen 6.5 büyüklüğündeki deprem Balıkesir, Gökçeada'da hissedildi. Balıkesir, Gökçeada'da depremi hissedenler sokaklara döküldü. Deprem ile ilgili tüm bilgileri sizlere anında aktaracağız

İstanbul'un bütününde hissedilen deprem büyük korku yarattı. Depremin merkez üssü henüz bilinmiyor...
Deprem nedeniyle İstanbullular korku içinde sokaklara fırladı. Depremin uzun sürmesi yaşanan paniği arttırdı. Depremden sonra herkes aynı anda yakınlarından bilgi almak isteyince cep telefonları kilitlendi... İstanbul'un bütününde hissedilen deprem büyük korku yarattı. Depremin merkez üssü henüz bilinmiyor...

Deprem nedeniyle İstanbullular korku içinde sokaklara fırladı. Depremin uzun sürmesi yaşanan paniği arttırdı. Depremden sonra herkes aynı anda yakınlarından bilgi almak isteyince cep telefonları kilitlendi...

Deprem İstanbul'un yanısıra Çanakkale, Balıkesir ve Trakya'da da hissedildi.. Özellikle Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli'nde şiddetli hissedilen deprem sırasında camlardan atlayanlar oldu... Depremin ardından yine ölçüm karmaşası yaşandı. Depremin büyüklüğü önce 6.7 olarak açıklandı. Ardından gerçek büyüklüğü afad duyurdu: 6.5... Yunanistan ise depremin merkez üsssünün Dedeağaç yakınları olduğunu ve büyüklüğünün 7.2 olduğunu açıkladı...  Alıntı ile Cevapla
Alt 25/05/2014, 17:20   #30
Durumu:
Çevrimdışı
Üyelik tarihi: May 2014
Üye No: 167
Mesajlar: 5.699
Konular: 670
Aldiği Teşekkürler: 1040
Beğendikleri : 1785
REP Gücü : 9
REP Puanı : 22
Ruh Halim: Suspus
Standart

Yozgat Belediyesi'nin gençlik değişimleri projesiyle ilgili attığı tweet'e Yozgat'ı küçümseyen bir yorum yapan takipçiye Yozgat'ın bağrından zeka dolu bir yanıt geldi.

Yozgat Belediyesi, geçtiğimiz günlerde gençlik değişimleri projesi kapsamında bir tweet attı. "Estonya, Letonya, Fransa, İtalya ve Litvanya'dan 25 genç, gençlik değişimleri projesi kapsamında Yozgat'a geldiler." tweet'ine "Yozgat nere..." şeklinde yorum yapan bir Twitter kullanıcısına belediyeden zeka dolu bir yanıt geldi: "Koordinat veriyoruz: 39°49'K 34°48'D"... Kısa sürede büyük ses getiren bu tweet sosyal medyada hızla yayıldı ve 5 bin 580 takipçisi olmasına karşın Yozgat Belediyesi'nin bu tweet'i 6 bin 690 kez retweet edildi.

Belediyenin Twitter hesabını ekip arkadaşlarıyla birlikte kontrol eden ve söz konusu tweet'in de mimarı olan Erol Ulus, iki yıldır Yozgat Belediyesi'nin üç kişilik Bilgi İşlem departmanında çalışıyor. Hürriyet'e açıklamalarda bulunan Ulus, "Yozgat'ı küçümseyen bir tweet'ti. Ancak onun seviyesine elbette inemezdik ve kurumumuza yakışır ciddiyette cevap vermek istedik." sözlerini kaydetti. Önce küçümseyen tweet'i atan kullanıcıya Yozgat'ın resmini ve haritasının fotoğrafını göndermeyi düşündüklerini belirten Ulus, daha sonra aklına Yozgat'ın koordinatlarını yazmak geldiğini, bu tweet'i atmadan önce Belediye Başkan Yardımcısı'ndan da onay aldığını söyledi. Ulus'un paylaştığı koordinat Yozgat merkezi gösteriyor.

İki yıl öncesinde Yozgat Belediyesi'nin resmi Facebook hesabını kapatmayı düşündüklerine dikkat çeken Ulus, sözlerini şöyle noktaladı: "Attığımız mesajlara hakaret içerikli yorumlar yüzünden bir ara Facebook hesabımızı kapatmayı düşündük. Ancak sosyal medyada var olmanın artık kurumlar için önemli olması dolayısıyla bundan vazgeçtik."

"Yozgat nere" tweet'iyle pek çok Twitter kullanıcısından da tepki gören silabaskurt isimli kullanıcının Twitter hesabına artık erişim sağlanamıyor. Hesabı kullanıcının bizzat kendisinin kapattığı dikkat çekiyor.
  Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Etiketler
günün , haberi


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Kapalı


Forum Hakkında Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version 3.8.9
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1
Hit Sayacı:  

5651 sayılı kanunun 8. maddesi ve T.C.K'nın 125. maddesine göre; Vazgecmem.Net olan forum sitemize eklenen içeriklerden, içeriği ekleyen kullanıcı sorumludur. Kullanıcı bazlı herhangi bir telif hakkından Vazgecmem.Net sitesi ve site yetkilileri sorumlu değildir. Telif hakkı kapsamında bulunan içerikler ile ilgili hukuksal bildirimleriniz için bu bağlantı ie iletişime geçebilirsiniz bu çevrede, Vazgecmem.Net yönetimi en geç 48 saat içerisinde dönüş yapacaktır.